Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAŞKAN GÜLTAK ESNAF VE MAHALLE ZİYARETLERİNE HIZ VERDİ

Akdeniz Belediye Başkanı M.

Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak, mahalle ve esnaf gezileri kapsamında Çay ve Çilek mahallerinde vatandaşlarla buluştu. Gün içinde Güneş Mahallesi’ne kurulan pazaryerini de gezen Başkan Gültak, 31 Mart yerel seçimleri için vatandaşlardan, Cumhur İttifakı adaylarına destek istedi.

AK Parti Akdeniz ilçe Başkanlığı yöneticileri, başkan yardımcıları, birim müdürleri ile muhtarların katıldığı ziyaretlerde her yaştan vatandaşın yoğun ilgi ve sevgisi ile karşılaşan Başkan Mustafa Gültak, çocuklara da çeşitli hediyeler verdi. Pazaryerini de gezen Gültak, vatandaşlar ve esnafla sohbet etti, gençlerin özçekim isteklerini kırmadı. Pazarda gezen kadınlara alışveriş torbası dağıtan Başkan Gültak, küçük çocuklara da mısır ikram etti, oyuncaklar hediye etti.

“Yeni dönemde de hizmet, proje ve yatırımlar aralıksız devam edecek”

Önlerinde bir yerel seçim olduğunu hatırlatan Başkan Gültak; “Biz göreve geldiğimiz ilk günden beri her kesime, her mahalleye, her insana dokunduk, dokunmaya devam ediyoruz. Biz hizmet için geldik, hizmetlerimizi de bir bir yaptık. Özellikle ‘kadınlar ve gençler’ dedik. Kültür ve sanat evlerimizle, gezilerle, kurs merkezleriyle, spor merkezleriyle 7’den 70’e herkese ulaştık. Gençlerimizin hayalini kurdukları üniversiteleri kazanmaları için Akdeniz’de ilk kez etüt merkezini hizmete açtık.

Lise giriş sınavına girecek ortaokul mezunu çocuklarımız için internet üzerinden sınava hazırlanabilecekleri bir portal oluşturduk. Hizmetlerin yanı sıra, Akdeniz’de yaptığımız en önemli çalışma huzuru, barışı ve kardeşliği yeniden getirmemiz oldu. Akdeniz’de artık hiçbir insanımız etnik kökeninden dolayı ayrıştırılmıyor, ötekileştirilmiyor. İnşallah önümüzdeki yerel seçimlerde de vatandaşlarımızın bize vereceği destekle hizmet ve projeler, kardeşlik, barış ve huzur ortamı kesintisiz devam edecek” diye konuştu.