Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

3 Fidan’ı Düzenledikleri Tören İle Andı

Ahmet Serkan Tuncer, 3

Ahmet Serkan Tuncer, 3 Fidan’ı Düzenledikleri Tören İle Andı

Türkiye’nin geçmişinde önemli bir yere sahip olan Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan, aramızdan ayrılışlarının 52. yıl dönümünde Mezitli Belediyesi tarafından düzenlenen anma töreniyle bir kez daha onurlandırıldı.

Mezitli Belediye Başkanı Ahmet Serkan Tuncer, Cumhuriyet Halk Partisi Mezitli İlçe Örgütü ve vatandaşlar ile birlikte, 3 fidan anıtında gerçekleştirilen duygusal törende bir araya geldi.

Törende konuşan Belediye Başkanı Tuncer; Gezmiş, Aslan ve İnan’ın ülke için yaptıkları fedakarlıkları ve ortaya koydukları idealleri vurgulayarak, onların mücadelelerinin unutulmayacağını belirtti.

Ayrıca, genç devrimcilerin ruhunu yaşatmak ve gelecek nesillere aktarmak adına anıtın öneminin altını çizdi.Katılımcılar; Başkan Tuncer’in öncülüğünde, tören alanına getirilen çiçeklerle anıtı süslediler. Anma töreni, üç fidanın mücadelelerine ve ideallerine olan saygıyı bir kez daha göstermenin bir yolu olarak görüldü. Bu anlamlı etkinlik, Türkiye’nin geçmişine duyulan saygının ve mücadele ruhunun bir ifadesi olarak kayda geçti.