Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAŞKAN YILMAZ, SAHADA ASFALT ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Mersin’in merkez ilçe Toroslar

Mersin’in merkez ilçe Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, ilçe genelinde saha gezisi yaparak asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi, ekiplerden bilgiler aldı.

Toroslar Belediyesi, ilçe merkezinin yanı sıra merkeze uzak mahallelerde de kaldırım, kilit parke yol ve asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bu kapsamda Çukurova Mahallesi’nde finişerle asfalt, Buluklu Mahallesi’nde ise kilit parke yol çalışması gerçekleştirdi.

Başkan Yılmaz da Çukurova Mahalle Muhtarı İlkay Küçükcan ile mahalledeki asfalt yapım çalışmalarını yakından takip etti, vatandaşlarla sohbet etti.

“İLÇEMİZİN HER NOKTASI BİZİM İÇİN KIYMETLİ”

İlçenin daha güzel ve modern bir görünüme kavuşması için çalışan ekiplerine işlerinde kolaylıklar da dileyen Başkan Yılmaz; “Toroslarımız, Mersin’in en fazla göç alan ilçelerinden biri. İlçemiz, hızla gelişiyor ve büyüyor. Yeni yerleşim yerlerinin artmasına paralel olarak yol ve kaldırım ihtiyacı da artıyor. Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar “Çevik Belediyecilik” anlayışıyla yapmış olduğumuz en önemli hizmetlerden birisi de hemşehrilerimizin taleplerinin belediyemize kolay ulaşması ve çözüme hızlıca kavuşturulmasıdır. Saha incelemelerimiz sırasında da mahallelerimizin ihtiyaçlarını tespit edip ona göre çalışmalar yapıyoruz. İlçe merkezinde ne varsa yüksek kesimlerdeki mahallelerimizde de aynısı olacak anlayışıyla çalışıyoruz. Yenilenen yollarımız ile ilçemiz daha güzel bir görünüme kavuşuyor. İlçemizin her noktası bizim için kıymetli”