Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ARPAÇSAKARLAR’DA HEM ESNAFI HEM MAHALLELİ’Yİ MUTLU EDEN YOL ÇALIŞMASI

Mersin Büyükşehir Belediyesi, Toroslar ilçesine bağlı Arpaçsakarlar Mahallesi’nde 270, 276 ve 278. Caddelerde sıcak asfalt çalışması yapıyor.

Mersin Büyükşehir Belediyesi, Toroslar

Mersin Büyükşehir Belediyesi, Toroslar ilçesine bağlı Arpaçsakarlar Mahallesi’nde 270, 276 ve 278. Caddelerde sıcak asfalt çalışması yapıyor. Yeni yapılaşmanın devam etmesi dolayısıyla daha önce sıcak asfalt çalışmalarının yapılamadığı bozuk yollar sıcak asfaltla buluşuyor, mahalle halkının da toz şikayeti sona erdi.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım, Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler, Toroslar ilçesine bağlı Arpaçsakarlar Mahallesi’nde 270, 276 ve 278. Caddelerde sıcak asfalt çalışması yaptı. Yeni yapılaşmanın devam etmesi dolayısıyla daha önce sıcak asfalt çalışmalarının yapılamadığı bozuk yollar sıcak asfaltla buluşuyor, mahalle halkının da toz şikayeti sona erdi.

Kısa bir süre önce çalışmalara başlayan ekipler, mahalle için oldukça önemli olan ve birbirine bağlı 270, 276 ve 278. Caddelerde yaptığı çalışmayla hem esnafa, hem de mahalle sakinlerine rahat bir nefes aldırdı. Ekipler çalışmaları tamamlarken tozdan kurtulan mahalle sakinleri ise yapılan çalışmadan son derece memnun.

Vatandaş ve esnaf, yapılan çalışmadan çok memnun

Arpaçsakarlar Mahallesi 278. Cadde’de esnaflık yapan Serhat Atay, “Şu anki çalışmadan çok memnunum. Daha önce burada hiç böyle bir çalışma yapılmamıştı. Vahap Başkan’a çok teşekkür ederiz” diye konuştu.

Arpaçsakarlar’da yaşayan vatandaşlardan Mehmet Atik ise, yapılan yol çalışmasını çok uzun zamandır beklediklerini belirterek, “Şu anda yollarımızdan herkes memnun. Tozdan, topraktan kurtulduk. Bu yollarımızda çalışma gerekiyordu. Vahap Başkanımızın sayesinde yollarımız yapıldı. Biz memnunuz. Kendisine teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.