Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

SERDAR SOYDAN-Cumhur İttifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı

SERDAR  SOYDAN ERDEMLİ’DE CUMHUR

SERDAR  SOYDAN ERDEMLİ’DE CUMHUR İTTİFAKI ERDEMLİ MAHALLE BAŞKANLARI İLE BULUŞTU

Cumhur İttifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan, Erdemli‘deki AK Parti İlçe Mahalle Başkanları ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Mahalle Başkanları ile Erdemli Kültür Merkezi’nde bir araya geldi. Mahalle Başkanları ile yapılan toplantıya Cumhur İttifakı Erdemli Belediye Başkan Adayı Mustafa Kara, AK Parti İl Teşkilat Başkanı Lütfi Pırıltı, AK Parti İlçe Başkanı Serdal Kaya, MHP İlçe Başkanı Cevat Şahin ve çok sayıda teşkilat üyesi katıldı.

Başkan Serdar Soydan 31 Mart Yerel Seçimlerinin önemine dikkat çekti

Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, 15 Temmuz Darbe girişimi sonrası bu süreci en başından beri uyumlu şekilde devam ettiriyorlar.” diye konuştu. Başkan Serdar Soydan yaptığı konuşmasında, “Cumhur İttifakı olarak, bu geçen süre zarfında şunu çok net bir şekilde göstermiştir ki bu ülkenin kaderine yön verecek olan önce yerel seçimlerdir. ” diye konuştu. Başkan Serdar Soydan geleceğimiz için, çocuklarımızın geleceği için önem arz eden 31 Mart Yerel Seçimlerinde herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini savundu.

Serdar Soydan : ‘Kadim kent Mersini yönetmek için ben varım’ dedi

Serdar Soydan, Cumhur İttifakı olarak gerek seçim çalışmalarını gerekse diğer konuları istişare içinde sürdüreceklerini vurguladı. Mersin’in sorunlarını iyi bildiğini belirten Başkan Serdar Soydan, şunları kaydetti: “Bu şehirde doğup, büyümüş biri olarak Mersin’in her yerindeki meselelerine hâkimim. Artık bu bilgi ve deneyimimizi belediyeyle, yerelle buluşturarak bu meseleleri çözme noktasında irademizi ortaya koyacağız. İnşallah bunu hem Büyükşehir Belediye başkanı olarak hem de 13 ilçede kazanacağımız belediyelerle hayata geçireceğiz. Çok heyecanlı ve keyif alacağımız yaklaşık 2 aylık bir kampanya dönemi geçireceğiz. Ondan sonra da Akdeniz’in eşsiz kenti Mersinli hemşehrilerimizle 5 yıllık bir belediye başkanlığı döneminde de Mersin’in sokaklarında her yeri gezeceğiz.”