Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ekmen, Vali Pehlivan’ı ziyaret etti

Mersin Milletvekili Mehmet Emin

Mersin Milletvekili Mehmet Emin Ekmen, DEVA Partisi İl Başkanı Taner Işıkbay ve il başkan yardımcılarından oluşan heyet, Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan‘ı makamında ziyaret ederek karşılıklı görüş alışverişlerinde bulunuldu.

Ziyarette esnasında Çeşmeli-Taşucu Otoyolu, Ana Konteyner Limanı’nın yeniden hazırlanan projesi, Çukurova Bölgesel Havalimanı’nın açılışına ilişkin son durum ve Mersin’in genel sorunları ele alındı.

 

Ziyaret esnasında gösterdiği sıcak yaklaşımı ve bilgi paylaşımı nedeniyle Vali Pehlivan’a teşekkür eden Ekmen, Mersin’in sorunlarını çözmede Milletvekilleri, Vali, Büyükşehir Belediye Başkanı ve sivil toplum kuruluşlarının el ele vermesi bir zorunluluktur dedi. Ekmen, sorun çözme noktasında Sayın Vali’nin yapıcı ve içten tutumunun değerli olduğuna inandığını ifade etti. Başta lojistik olmak üzere, tarım, sanayi ve turizm sorunlarının da gündemde yer alacağı ortak bir toplantı yapmanın önemini vurgulayan Ekmen, konu Mersin olunca ayrıştığımız noktaları bir tarafa bırakıp el birliği ile çalışmak zorundayız dedi.