Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

‘MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 2. BİRİMLER ARASI FUTBOL TURNUVASI’ BAŞLADI

BAŞKAN SEÇER, ‘BİRİMLER ARASI

BAŞKAN SEÇER, ‘BİRİMLER ARASI FUTBOL TURNUVASI’NIN BAŞLAMA VURUŞUNU YAPTI

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, bu yıl 2.’si gerçekleştirilen ‘Mersin Büyükşehir Belediyesi Birimler Arası Futbol Turnuvası’nın açılışına katılarak, turnuvanın başlama vuruşunu yaptı. Başkan Seçer ardından B Grubu’nun ilk maçlarını izledi.

Turnuva öncesinde konuşan Başkan Seçer, “Biz büyük bir aileyiz. Hep beraber Mersin’e hizmet etmek için gecemizi gündüzümüze katıyoruz.  Hepinizin eline, emeğine sağlık” dedi.

Resim önizlemesi

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından bu yıl 2.’si gerçekleştirilen ‘Birimler Arası Futbol Turnuvası’nın açılışına katılarak, başlama vuruşunu yaptı. Seçer daha sonra da B Grubu’nun ilk maçlarını izledi.

Turnuvaya Başkan Seçer, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Olcay Tok, Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürü İrfan Korkmaz, Büyükşehir Belediyesi ve MESKİ bürokratları ile daire başkanları ve personel aileleri katıldı.

Resim önizlemesiBüyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Futbol Turnuvası ile çalışan personelin birbirleriyle kaynaşması, birlik, beraberlik ve uyum içerisinde çalışma ortamının sağlanması amaçlanıyor. A ve B grubu olmak üzere toplam 18 takımın katıldığı turnuvada, dereceye giren ilk 4 takıma kupa ve madalya verilecek. Macit Özcan Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilen olan turnuvanın açılışına katılan Başkan Vahap Seçer, Kır Çiçekleri tarafından alkışlarla karşılandı. Programda, Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından Başkan Seçer’e ‘33 Vahap Seçer’ yazılı forma hediye edildi.

Resim önizlemesi

“Biz büyük bir aileyiz”

Turnuvanın açılışında konuşan Başkan Seçer, “Biz büyük bir aileyiz. Hep beraber Mersin’e hizmet etmek için gecemizi gündüzümüze katıyoruz.  Hepinizin eline, emeğine sağlık” dedi. Personele, iş hayatlarının yanı sıra kendilerine de vakit ayırmaları gerektiği tavsiyesinde bulunan Seçer, “Ben düzenli spor yapıyorum, sizlere de tavsiye ederim. Futbol hepimizin tutkusu. Zamanında fena bir futbolcu değildik. Ama tabi biz bunu bir spor, amatör aktivite olarak yaptık. Şimdi buradaki müsabakalar da öyle olacak. Centilmence geçeceğini umuyorum. Sakın hırs yapmayın” diyerek tüm takımlara başarılar diledi.  Konuşmasının ardından Başkan Vahap Seçer, başlama vuruşunu yaparak turnuvaya start verdi.