Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Hatay Hastanesinin İlk Bebeği Dünyaya Geldi

Hatay Şehir Hastanesi, açılışının ardından ilk bebeğini karşıladı. Hatay’ın sevinçli ailelerinden biri, hastanenin doğum ünitesinde sağlıklı bir bebek dünyaya

Hatay Şehir Hastanesi, açılışının

Hatay Şehir Hastanesi, açılışının ardından ilk bebeğini karşıladı. Hatay’ın sevinçli ailelerinden biri, hastanenin doğum ünitesinde sağlıklı bir bebek dünyaya getirdi.

Hatay Şehir Hastanesi Başhekimi Dr. Ayşe Yılmaz, “Hastanemizin açılışını ilk bebekle taçlandırmak çok mutluluk verici. Hemşirelerimiz ve doktorlarımız, annenin ve bebeğin sağlığı için gece gündüz demeden çalıştılar. Yeni doğan bebek ve annesi sağlıklı bir şekilde taburcu edildi. Bu, hastanemizin doğum hizmetlerindeki kalitesini ve güvenilirliğini gösteren önemli bir adımdır” dedi.

Bebek Sağlığında Doğru Bilinen Yanlışlar

Yeni doğan bebek, Hatay halkı tarafından büyük bir sevinçle karşılandı. Aile, sağlık çalışanlarına teşekkür ederken, Hatay Şehir Hastanesi’nin doğum hizmetlerine güvenlerinin tam olduğunu belirtti.

Hatay Şehir Hastanesi, modern tesisleri ve uzman kadrosuyla bölgenin sağlık ihtiyaçlarına cevap vermeye devam ediyor. (BSHA-Bilim Ve Sağlık Haber Ajansı)