Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAŞKAN YILMAZ, GEZENDELİ HEMŞEHRİLERİYLE BULUŞTU

Toroslar ilçesinde faaliyet gösteren

Toroslar ilçesinde faaliyet gösteren dernek binası önünde Dernek Başkanı Asım Aydın, Yönetim Kurulu Üyeleri ve vatandaşlar tarafından yoğun ilgi ve sevgiyle karışlanan Başkan Yılmaz, birlik ve beraberliğe vurgu yaptı. Ziyaret sırasında derneğin faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgiler verildi.

 

“BAŞKANIMIZ HER ZAMAN YANIMIZDA”

 

Dernek Başkanı Asım Aydın ve dernek yöneticileri, Başkan Yılmaz’a her türlü desteğinden dolayı teşekkür ederek; “Her zaman yanımızda olan, desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Başkanımız Atsız Afşın Yılmaz’a derneğimize yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ederiz” dedi.

 

“HEMŞEHRİ DERNEKLERİ KÜLTÜRÜMÜZÜN YANSIMASIDIR”

 

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz ise Gezendeliler ile her zaman bir arada olduklarını ve ilişkilerinin her zaman güzel olduğunu söyleyerek; “Bir derneğin yaşaması, buradaki birlik ve beraberliğin tesis edilmesi ve her zaman bunun sağlanması noktasında başarılı çalışmalarınızdan dolayı hepinizi tebrik ediyorum. Bu çok önemlidir. Bu başarı, aranızdaki birliğin, beraberliğin ve kültürün yansımasıdır. Sizleri çok seviyoruz. Bizler ve sizlerdeki bu birlik ve beraberlik aslında bu vatanı, bu milleti, bu devleti ilelebet yaşatan temel anlayıştır” diye konuştu.

 

Ziyaret sırasında Gezendeli vatandaşlar, Başkan Yılmaz’a Gülnar yöresine ait tahta kaşık seti hediye etti.