Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Hayatımızın en değerli taşı, en güzel çiçeği sizsiniz

Şehit annesini ziyaret eden

Şehit annesini ziyaret eden Kıratlı: “Hayatımızın en değerli taşı, en güzel çiçeği sizsiniz”

AK Parti Mersin Milletvekili ve TBMM Kamu İktisadi Teşebbüsleri Komisyonu Üyesi Ali Kıratlı, Anneler Günü dolayısıyla Tunceli’de şehit olan kahraman Mehmetçik Asım Türkel’in annesini ziyaret ederek Anneler Gününü kutladı. Kıratlı, “Annelerimiz toplumumuzdaki en fedakar insanlardır. Annelerimiz, hayatımızın ve vatanımızın var olduğundan bu yana hiçbir karşılık beklemeden özveri, fedakarlık, şefkat, merhamet ve sonsuz sevgileriyle ülkemizin bugünlere ulaşmasında destek ve varlıklarıyla geleceğimizi de aydınlatan kutsal insanlardır” dedi.

Milletvekili Kıratlı, 2018 yılında Tunceli’de şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Asım Türkel’in annesi Sebahat Türkel’i evinde ziyaret ederek, Anneler Gününü kutladı. Kahraman Şehit Asım Türkel’in annesine çiçek takdim eden Kıratlı, başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerin ellerinden öperek günlerini kutladığını belirtti.

Kıratlı, Anneler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajın devamında şu ifadelere yer verdi:

“Kıymetli annelerimiz, sizler hayatımızın en değerli taşı, en güzel çiçeğisiniz.

Evlatlarınıza bir arkadaş, bir rehber, bir öğretmensiniz. Bizi millet yapan, bizi birbirimize kenetleyen değerlerin yaşatılmasında, kültürümüzün, geleneklerimizin devam ettirilmesinde en büyük pay sahibisiniz.

Annelerimiz toplumumuzdaki en fedakar insanlardır. Annelerimiz, hayatımızın ve vatanımızın var olduğundan bu yana hiçbir karşılık beklemeden özveri, şefkat, merhamet ve sonsuz sevgileriyle ülkemizin bugünlere ulaşmasında destek ve varlıklarıyla geleceğimizi de aydınlatan kutsal insanlardır.

Sevginin en güzel kucaklayıcısı, hayatın en değerli rehberi, her daim yanımızda olan annelerimiz; sizler, sabrınızla, sevginizle ve fedakarlığınızla dünyanın en önemli varlıklarısınız. Her anınız, her gülüşünüz, her kucaklayışınız bize sonsuz mutluluk veriyor. Siz var olduğunuz sürece, yaşam her daim anlamını koruyacak.

Anneler Günü vesilesiyle kahraman şehidimiz Asım Türkel’in bizlere emaneti olan anne ve babasını ziyaret ederek anneler gününü kutladık, hayır dualarını aldık.

Bu duygu ve düşüncelerle, sabırla, sevgi ve hoşgörüyle dünyanın en yüce görevini yerine getiren ve her biri birer sevginin, huzurun sembolü olan en değerli varlığımız annelerimizin, Anneler Günü’nü kutluyorum. Başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerimizin ellerinden öpüyorum.”