Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yine Bir Kadın Cinayeti: Seher Aktekin’in Hikayesi

Mersin’de işlenen kadın cinayeti, gözleri bir kez daha gözleri kadın cinayetlerine çevirdi.

Mersin’de işlenen kadın cinayeti,

Mersin’de işlenen kadın cinayeti, gözleri bir kez daha kadın cinayetlerine çevirdi. Seher Aktekin, daha 26 yaşında, 3 çocuk annesi bir kadındı. Dostlarının anlattığına göre, evlilik hayatı boyunca şiddete maruz kaldı. 11 yıllık evlilik hayatı boyunca ailesi, çocukları ve canıyla tehdit edilerek yaşadı. Buna hayat denirse…

Şiddet ve Tehditlerle Dolu Bir Evlilik

Seher Aktekin, eşinin tehdit ve darp şiddetine çocukları ve can güvenliği için dayanmaya çalıştı. Ancak hayatının baharında, 3 çocuğunu geride bırakarak hain bir cinayete kurban gitti. Hain diyorum çünkü eşi tarafından ensesinden vurularak hayata veda etti.

Sessiz Sedasız Biten Bir Hayat

26 yıllık bir hayat, sonunda sessiz sedasız morgda bitti. Geride ise 3 çocuk ve tamamlanamamış bir hayat kaldı. Umarız bu vahşice işlenen cinayet, “kavga ettik”, “alkollüydüm”, “ilaç alıyordum”, “namustu” gibi bahanelerin ardına sığınıp az cezayla kurtulmaz.

Adalet Beklentisi

Bir canı almanın bahanesi olmaz, olsa olsa cezası olur ve o da en ağırından olmalıdır. Vicdanları huzura erdirecek en doğru karar, adil verilen karardır. Elbetteki karar yargınındır, ancak adaletin tecelli etmesi herkesin beklentisidir.